Hotel Na Półboru usytuowany jest w malowniczym zakątku nieopodal rezerwatu przyrody. Jest idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie wypoczynek z dala od wielkich miast i kurortów.

Naszym atutem jest położenie w centrum Polski, w pobliżu trasy S8.

Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 14 między dwoma miastami powiatowymi: Sieradz - Zduńska Wola.

Zarówno Sieradz jak i Zduńska Wola cechują się występowaniem atrakcji turystycznych. Sieradz słynie z położonego na jego terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki, Teatru Miejskiego, czy zrewitalizowanego Wzgórza Zamkowego ze skansenem.

Zduńska Wola jest kojarzona przede wszystkim z miejscem urodzenia Świętego Maksymiliana Kolbe, znajduje się tutaj Dom Urodzenia Świętego, który stanowi jego historyczno-biograficzne muzeum.

Na terenie miasta Zduńska Wola zlokalizowany jest Zalew Kępina - idealne miejsce dla wędkarzy, a także Skansen Lokomotyw Zduńska Wola Karsznice, gdzie znajduje się kilkanaście lokomotyw.


Naszym Gościom oferujemy 63 pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu.

Do dyspozycji mamy trzy sauny, siłownię, bilard, kort tenisowy, boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę, oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walking, do wędrówek po okolicy miast Sieradz i Zduńska Wola.

Ponadto, posiadamy dwie klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, mieszczące 50 i 30 osób.

Nasi Klienci mogą skosztować przepysznych dań kuchni polskiej oraz europejskiej, serwowanych w nowoczesnej i eleganckiej Restauracji z obsługą kelnerską oraz Restauracji samoobsługowej.

Serdecznie Zapraszamy!