Hotel Na Półboru dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji to idealne miejsce dla wszystkich szukających wytchnienia w podróży lub po prostu chcących spędzić mile czas w niezwykłym i bliskim sąsiedztwie przyrody nie tracąc przy tym wysokiego komfortu wypoczynku.

Hotel usytuowany został w otoczeniu rezerwatu przyrody w centralnej Polsce w pobliżu trasy S8 zjazd Sieradz - Wschód, przy drodze krajowej numer 14 łączącej dwa miasta powiatowe: Sieradz oraz Zduńską Wolę.

Otoczenie hotelu to piękny ogród, w którym można znaleźć urocze zakamarki, często wykorzystywane jako tło do pamiątkowych zdjęć. Dzięki dbałości o szczegóły otoczenie zachwyca na każdym kroku serwując dawkę niecodziennych rozwiązań, niespodzianek oraz niezwykłym przedstawieniem zwykłych rzeczy. 

Naszym Gościom oferujemy 63 komfortowo wyposażone pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu, zestawem powitalnym oraz podręcznym zestawem kosmetyków.

Dysponujemy kilkoma salami konferencyjno-bankietowymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sale, które pomieszczą od 30 do 300 osób. Największa z nich – Sala Dębowa posiada mobilne ściany, dzięki czemu możliwe jest podzielenie jej na trzy mniejsze sale.

Poszczególne sale są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt audiowizualny, posiadają dostęp do Internetu. Więcej informacji odnajdą Państwo w zakładce KONFERENCJE.

Elegancka i przytulna Restauracja Tarasowa zaprasza codziennie do skosztowania świeżych i smacznych dań. Menu oparliśmy o przepisy kuchni polskiej i europejskiej. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w naszej karcie propozycje, które zadowolą każde podniebienie. Do Państwa dyspozycji oddajemy również restaurację samoobsługową, w której można odpocząć podczas podróży delektując się potrawami przygotowanymi przez naszych kucharzy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym MENU.

Do Państwa dyspozycji mamy trzy sauny, siłownię, bilard, kort tenisowy, boisko do gry w koszykówkę, oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walking.

Serdecznie zapraszam do kontaktu z nami.

Oferty specjalne

bufet3

Niedzielny bufet obiadowy teraz także w soboty!

Restauracja Tarasowa

restauracja4

Zapraszamy!

Restauracja czynna:

od niedzieli do czwartku: 12:00 - 22:00

piatek, sobota: 12:00 - 01:00

 

Menu śniadaniowe:

codziennie: 7:00 - 12:00

 

Bufet śniadaniowy:

od poniedziałku do piatku: 6:00 - 10:00

sobota, niedziela: 7:00 - 11:00

 

Zobacz nasze menu

Oferta

Poznaj wyjątkowe oferty przygotowane spacjalnie dla Ciebie.

 

 

Odległości do wybranych miejsc

 

Sieradz

Sieradz ok. 7 km

Zduńska Wola

Zduńska Wola ok. 8 km

Łask

Łask ok. 20 km.

Warta

Warta ok. 25 km

Łódź

Łódź ok. 60 km

Sieradz

Dworzec PKP Sieradz

ok. 8 km

Zduńska Wola

Dworzec PKP Zduńska Wola

ok. 9 km

sauny

Dworzec PKS Sieradz

ok. 8 km

bilard

Lotnisko Łódź

ok. 55 km

parking

Lotnisko Warszawa

ok. 195 km

Tu jesteśmy: