bananowe mleko800

jarmuż / gruszka

limonka / mleko

 

zielony krol800

banan / mleko

 

Koktajle owocowe oraz warzywne to niesamowicie smaczny miks, który może stać się zdrowym elementem diety każdego człowieka, a zwłaszcza dla tych chcących zadbać o siebie i dostarczać odpowiednią dawkę antyoksydantów i witamin dla swojego organizmu.

 

Koktajle owocowo-warzywne, stanowiące dodatek do zbilansowanego jadłospisu, korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu, a tym samym mają wpływ na nasze samopoczucie.

 

Spożywanie koktajli owocowo-warzywnych ma pozytywny wpływ na zdrowie organizmu i sylwetkę. Przede wszystkim koktajle są dietetyczne, zatem sprzyjają utracie zbędnych kilogramów. Ułatwiają trawienie i przyspieszają metabolizm, z racji że są lekkostrawnym posiłkiem. W szklance można zmieścić najważniejsze witaminy, a już jedna taka porcja może spokojnie zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na mikroskładniki. Prawidłowe funkcjonowanie organizmu, przekłada się na zdrowie skóry. Bardzo często jej stan jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w środku. Jeśli wewnątrz wszystkie procesy przebiegają sprawnie, na zewnątrz, czyli na skórze, również jest to widoczne.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej wersji koktajli!

lesna przygoda800

owoce leśne / mleko

 

truskawkowa kraina800

truskawki / mleko

grenadina / mięta

 

Tu jesteśmy:

    • 
      Brilliant Instajoom

      Error! There is no user with username that you set in Brilliant Instajoom Module. In this version you can use ONLY YOUR username. To show photos from other users please get PRO-version of Brilliant Instajoom.