bananowe mleko800

jarmuż / gruszka

limonka / mleko

 

zielony krol800

banan / mleko

 

Koktajle owocowe oraz warzywne to niesamowicie smaczny miks, który może stać się zdrowym elementem diety każdego człowieka, a zwłaszcza dla tych chcących zadbać o siebie i dostarczać odpowiednią dawkę antyoksydantów i witamin dla swojego organizmu.

 

Koktajle owocowo-warzywne, stanowiące dodatek do zbilansowanego jadłospisu, korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu, a tym samym mają wpływ na nasze samopoczucie.

 

Spożywanie koktajli owocowo-warzywnych ma pozytywny wpływ na zdrowie organizmu i sylwetkę. Przede wszystkim koktajle są dietetyczne, zatem sprzyjają utracie zbędnych kilogramów. Ułatwiają trawienie i przyspieszają metabolizm, z racji że są lekkostrawnym posiłkiem. W szklance można zmieścić najważniejsze witaminy, a już jedna taka porcja może spokojnie zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na mikroskładniki. Prawidłowe funkcjonowanie organizmu, przekłada się na zdrowie skóry. Bardzo często jej stan jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w środku. Jeśli wewnątrz wszystkie procesy przebiegają sprawnie, na zewnątrz, czyli na skórze, również jest to widoczne.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej wersji koktajli!

lesna przygoda800

owoce leśne / mleko

 

truskawkowa kraina800

truskawki / mleko

grenadina / mięta

 

Tu jesteśmy:

    • 
      Brilliant Instajoom

      This endpoint has been retired