Hotel Na Półboru dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji to idealne miejsce dla wszystkich szukających wytchnienia w podróży lub po prostu chcących spędzić mile czas w niezwykłym i bliskim sąsiedztwie przyrody nie tracąc przy tym wysokiego komfortu wypoczynku.

 

Hotel usytuowany został w otoczeniu rezerwatu przyrody w centralnej Polsce w pobliżu trasy S8 zjazd Sieradz - Wschód, przy drodze krajowej numer 14 łączącej dwa miasta powiatowe: Sieradz oraz Zduńską Wolę.

 

Otoczenie hotelu to piękny ogród, w którym można znaleźć urocze zakamarki, często wykorzystywane jako tło do pamiątkowych zdjęć. Dzięki dbałości o szczegóły otoczenie zachwyca na każdym kroku serwując dawkę niecodziennych rozwiązań, niespodzianek oraz niezwykłym przedstawieniem zwykłych rzeczy. 

 

Naszym Gościom oferujemy 63 komfortowo wyposażone pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu, zestawem powitalnym oraz podręcznym zestawem kosmetyków.

 

Dysponujemy kilkoma salami konferencyjno-bankietowymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sale, które pomieszczą od 30 do 300 osób. Największa z nich – Sala Dębowa posiada mobilne ściany, dzięki czemu możliwe jest podzielenie jej na trzy mniejsze sale.

Poszczególne sale są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt audiowizualny, posiadają dostęp do Internetu. Więcej informacji odnajdą Państwo w zakładce KONFERENCJE.

 

Elegancka i przytulna Restauracja Tarasowa zaprasza codziennie do skosztowania świeżych i smacznych dań. Menu oparliśmy o przepisy kuchni polskiej i europejskiej. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w naszej karcie propozycje, które zadowolą każde podniebienie. Do Państwa dyspozycji oddajemy również restaurację samoobsługową, w której można odpocząć podczas podróży delektując się potrawami przygotowanymi przez naszych kucharzy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym MENU.

 

Do Państwa dyspozycji mamy trzy sauny, siłownię, bilard, kort tenisowy, boisko do gry w koszykówkę, oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walking.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu z nami.

 

 

Okolica

Nasz hotel jest usytuowany w malowniczym zakątku nieopodal rezerwatu przyrody. Jest idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie wypoczynek z dala od wielkich miast i kurortów.

 

Sieradz, jedno z najstarszych miast Polski słynie z wielu zabytków, wymienić tu można choćby gotycką Bazylikę Kolegiacką pod wezwaniem Wszystkich Świętych, drewniany koścół św. Ducha, którego historia sięga XVw, Wzgórze Zamkowe ze skansenem, synagogę czy Podominikański Zespół Kościelno – Klasztorny z XIIIw.  Warto wspomnieć również o malowniczym położeniu Sieradza na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki.

 

Zduńska Wola jest kojarzona przede wszystkim z miejscem urodzenia Świętego Maksymiliana Kolbe. Dziś możemy odwiedzać Dom Urodzenia Świętego, gdzie znajduje się muzeum historyczno-biograficzne.

 

W Zduńskiej Woli znajdziemy również Zalew Kępina - idealne miejsce dla wędkarzy, a także Skansen Lokomotyw Zduńska Wola Karsznice.

 

Skontaktuj się z nami