Hotel "Na Półboru"

Jedna z legend głosi, że w połowie kompleksu leśnego zwanego borem, między Sieradzem, a Zduńską Wolą znajdowała się rozległa polana będąca miejscem postoju wojsk Napoleona. W 1978 roku na tej polanie, pośrodku boru powstał przydrożny

Zajazd Na Półboru nazwany zgodnie z umiejscowieniem.

 

W 1983 roku został na tym terenie utworzony leśny rezerwat przyrody także o nazwie Półboru, którego celem jest zachowanie 130-letniego drzewostanu dębowo - sosnowego podszytego wielogatunkowym runem pięknie otaczającym nasz Hotel.

 

W 2007 roku została ukończona rozbudowa Hotelu, powstało 55 pokoi o nowoczesnym, a zarazem prostym wnętrzu.

 

W 2010 roku powstała Restauracja Tarasowa, w której teraz mają Państwo możliwość skosztowania pysznych dań kuchni polskiej i europejskiej. Niepowtarzalność wnętrza naszej Restauracji stanowi szklany sufit oraz ściany z widokiem na ogród inspirowany stylem japońskim.

 

Naszym Gościom oferujemy 111 miejsc noclegowych w 63 komfortowych pokojach.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy trzy sauny, lobby club z bilardem, kort tenisowy, boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę. Oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków "nordic walking" do wędrówek po okolicy. Dla miłośników książek udostępniliśmy hotelową biblioteczkę. Znajdą u nas coś dla siebie Goście ceniący sobie spokój i relaks jak też ci lubiący aktywny wypoczynek.

 

W drugiej połowie 2017 roku została otwarta nowa sala konferencyjno - bankietowa. Sala Dębowa to nowocześnie przystosowana sala, która mieści do 300 osób. Została ona zaprojektowana w sposób umożliwiający jej podział na 3 mniejsze sale. To doskonałe miejsce na organizację wesel, bankietów, ale także zapewnia komfortowe warunki pracy na każdym spotkaniu biznesowym czy też szkoleniu.

 

Dysponujemy również dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjno - bankietowymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny. Sala bankietowa Jodłowa mieszcząca do 50 osób usytuowana jest na drugiej kondygnacji i posiada panoramiczne okno na las. Kameralna sala Świerkowa mieści do 30 osób. W każdej z nich korzystając z naszego doświadczenia pomożemy zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

 

Kolejnym krokiem będzie otwarcie basenu rekreacyjnego, a to z pewnością jeszcze nie koniec naszej historii...

Tu jesteśmy:

    • 
      Brilliant Instajoom

      This endpoint has been retired