Hotel "Na Półboru"

Jedna z legend głosi, że w połowie kompleksu leśnego zwanego borem, między Sieradzem, a Zduńską Wolą znajdowała się rozległa polana będąca miejscem postoju wojsk Napoleona. W 1978 roku na tej polanie, pośrodku boru powstał przydrożny

Zajazd Na Półboru nazwany zgodnie z umiejscowieniem.

 

W 1983 roku został na tym terenie utworzony leśny rezerwat przyrody także o nazwie Półboru, którego celem jest zachowanie 130-letniego drzewostanu dębowo - sosnowego podszytego wielogatunkowym runem pięknie otaczającym nasz Hotel.

 

W 2007 roku została ukończona rozbudowa Hotelu, powstało 55 pokoi o nowoczesnym, a zarazem prostym wnętrzu.

 

W 2010 roku powstała Restauracja Tarasowa, w której teraz mają Państwo możliwość skosztowania pysznych dań kuchni polskiej i europejskiej. Niepowtarzalność wnętrza naszej Restauracji stanowi szklany sufit oraz ściany z widokiem na ogród inspirowany stylem japońskim.

 

Naszym Gościom oferujemy 111 miejsc noclegowych w 63 komfortowych pokojach.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy trzy sauny, lobby club z bilardem, kort tenisowy, boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę. Oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków "nordic walking" do wędrówek po okolicy. Dla miłośników książek udostępniliśmy hotelową biblioteczkę. Znajdą u nas coś dla siebie Goście ceniący sobie spokój i relaks jak też ci lubiący aktywny wypoczynek.

 

W drugiej połowie 2017 roku została otwarta nowa sala konferencyjno - bankietowa. Sala Dębowa to nowocześnie przystosowana sala, która mieści do 300 osób. Została ona zaprojektowana w sposób umożliwiający jej podział na 3 mniejsze sale. To doskonałe miejsce na organizację wesel, bankietów, ale także zapewnia komfortowe warunki pracy na każdym spotkaniu biznesowym czy też szkoleniu.

 

Dysponujemy również dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjno - bankietowymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny. Sala bankietowa Jodłowa mieszcząca do 50 osób usytuowana jest na drugiej kondygnacji i posiada panoramiczne okno na las. Kameralna sala Świerkowa mieści do 30 osób. W każdej z nich korzystając z naszego doświadczenia pomożemy zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

 

Kolejnym krokiem będzie otwarcie basenu rekreacyjnego, a to z pewnością jeszcze nie koniec naszej historii...

Tu jesteśmy:

    • 
      Brilliant Instajoom

      Error! There is no user with username that you set in Brilliant Instajoom Module. In this version you can use ONLY YOUR username. To show photos from other users please get PRO-version of Brilliant Instajoom.