Restauracja Tarasowa

 

Restauracja Tarasowa serwuje najwyższej jakości dania ze świeżych i regionalnych produktów. Menu obfituje w szeroki wybór potraw regionalnej kuchni polskiej łączącej klasykę tradycji z nowoczesnymi trendami. Atutem naszej restauracji są niepowtarzalne dania starannie przygotowywane przez profesjonalny personel, a każdą z potraw cechuje wyśmienity smak. Restauracja Tarasowa to doskonałe miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację, a także biznesowy lunch czy spotkanie z przyjaciółmi.

 

Restauracja czynna:

codziennie: 12:00 - 22:00

menu śniadaniowe: 07:00 - 12:00

 

Z menu Restauracji Tarasowej możecie się Państwo zapoznać tutaj:

 Zobacz menu

 

 

 

Śniadania

 

Restauracja Tarasowa to także idealne miejsce na śniadanie. Zarówno dla Gości Hotelu jak i przyjezdnych oferujemy bogaty stół szwedzki na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz dań ciepłych, dodatków oraz elementów na słodko oferujemy przepyszną kawę, którą nie może pochwalić się nikt w okolicy. Śniadania w Restauracji tarasowej trwają dostatecznie długo, by odwiedzić nas także na drugie śniadania, to także idealne miejsce na biznesową kawę.

 

Bufet dostępny w godzinach:

od poniedziałku do piątku: 6:00 - 10:00

sobota, niedziela: 7:00 - 11:00

 

 

Obiady w soboty, niedzielę i święta 

 

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą nową ofertę na bufet obiadowy. Bufet to idealne rozwiązanie, gdyż każdy znajdzie na nim coś dla siebie. Począwszy od dań mięsnych, ryb, makaronów przez potrawy bezmięsne, dodatki. A to wszystko przy jednorazowej opłacie wejściowej.

 

Jesz ile chcesz - płacisz raz!

dorośli - 40 zł

dzieci 3 - 10 lat - 20 zł

dzieci do lat 3 - bezpłatnie

 

Serdecznie zapraszamy w każdą sobotę, niedzielę oraz dni świąteczne ustawowo wolne od pracy od godziny 12:00-18:00

 

 

Tu jesteśmy: