Restauracja Tarasowa

 

Restauracja Tarasowa serwuje najwyższej jakości dania ze świeżych i regionalnych produktów. Menu obfituje w szeroki wybór potraw regionalnej kuchni polskiej łączącej klasykę tradycji z nowoczesnymi trendami. Atutem naszej restauracji są niepowtarzalne dania starannie przygotowywane przez profesjonalny personel, a każdą z potraw cechuje wyśmienity smak. Restauracja Tarasowa to doskonałe miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację, a także biznesowy lunch czy spotkanie z przyjaciółmi.

 

Restauracja czynna:

od niedzieli do czwartku: 12:00 - 22:00

piątek, sobota: 12:00 - 01:00

Menu śniadaniowe codziennie: 07:00 - 12:00

 

Z menu Restauracji Tarasowej możecie się Państwo zapoznać tutaj:

 Zobacz menu

 

 

 

Śniadania

 

Restauracja Tarasowa to także idealne miejsce na śniadanie. Zarówno dla Gości Hotelu jak i przyjezdnych oferujemy bogaty stół szwedzki na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz dań ciepłych, dodatków oraz elementów na słodko oferujemy przepyszną kawę, którą nie może pochwalić się nikt w okolicy. Śniadania w Restauracji tarasowej trwają dodtatecznie długo, by odwiedzić nas także na drugie śniadania, to także idealne miejsce na biznesową kawę.

 

Bufet dostępny w godzinach:

od poniedziałku do piątku: 6:00 - 10:00

sobota, niedziela: 7:00 - 11:00

 

 

Sobotni / Niedzielny obiad

 

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą nową ofertę na bufet obiadowy serwowany w każdą niedzielę. Bufet to idealne rozwiązanie, gdyż każdy znajdzie na nim coś dla siebie. Począwszy od dań mięsnych, ryb, makaronów przez potrawy bezmięsne, dodatki na przepysznych deserach kończąc. A to wszystko przy jednorazowej opłacie wejściowej.

 

Jesz ile chcesz - płacisz raz!

dorośli - 40 zł

dzieci 3 - 10 lat - 20 zł

dzieci do lat 3 - bezpłatnie

 

Serdecznie zapraszamy w każdą sobote,niedzielę oraz dni świąteczne ustawowo wolne od pracy od godziny 12:00!

 

 

Tu jesteśmy: