I. Postanowienia wstępne

 

Zakup Vouchera odbywa się jedynie za pośrednictwem systemu Rezerwacji On-Line zakłądka Zrób Prezent znajdującego się na stronie internetowej Hotelu i przebiega on w następujący sposób:

1. Klient otrzymuje możliwość wyboru oferowanych Voucherów Kwotowych i Voucherów Pakietowych, które to przedstawione są w panelu rezerwacyjnym w zakładce Zrób Prezent.

2. Po wyborze rodzaju Vouchera Klient przechodzi do kolejnego kroku - formularza, w którym wypełnia swoje dane osobowe i dane osoby obdarowanej (osób obdarowanych) i podaje adres, na który ma zostać wysłany Voucher oraz wybiera sposób wysyłki Vouchera.

3. Po wpisaniu tych informacji Klient może dokonać wpłaty całości kwoty za Voucher poprzez jeden z wybranych sposobów:

 

 • kartą kredytową
 • Płatności elektronicznym przelewem bankowym
 • standardowym przelewem bankowym

(*Transakcje kartą kredytową i e-przelewem są realizowane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.*)

 

- 3a. Przy wybraniu jednej z pierwszych dwóch opcji Klient przekierowany na stronę umożliwiającą wpłatę 100% Kwoty poprzez System Obsługi płatności Dotpay. Autoryzacja danych następuje przez połączenie się z systemem Dotpay za pomocą szyfrowanego 128 bitowego protokołu. Po przyjęciu wpłaty przez System Dotpay Klient zostaje automatycznie powiadomiony emailem o potwierdzeniu wpłaty i dokonaniu Zakupu - E-mail zawierał będzie: dane Osoby Zamawiającej i Osoby Obdarowanej, nazwę hotelu, opis oferty, całkowitą cenę Vouchera.

- 3b. W przypadku wyboru przez Klienta trzeciej opcji ( zapłać standardowym przelewem bankowym ) - Klient otrzymuje emailem potwierdzenie wstępnego zakupu Vouchera, który będzie Potwierdzony PO wpłacie całości kwoty, którą to można wpłacić standardowym przelewem bankowym lub systemem online. Rezerwacja utrzymana jest jako Wstępna przez 48 h od momentu dokonania rezerwacji i może być anulowana jeśli w tym czasie nie wpłynie kwota za zakup Vouchera. Po wpłacie Klient otrzyma emaila potwierdzającego Zakup Vouchera.

4. Po odnotowaniu wpłaty całości kwoty za Voucher na podany w formularzu adres hotel wyśle zaproszenie (Voucher), które jest ważne do wykorzystania przez określony na regulaminie okres realizacji od daty zakupu. Osoba obdarowana skontaktuje się z hotelem w celu ustalenia daty wykorzystania Vouchera (dokonanie rezerwacji i wykorzystanie pobytu w podanym na Voucherze terminie od daty zakupu).

5. Osoba Zamawiająca otrzyma potwierdzenie wpłaty za Voucher.

6. Voucher może być wykorzystany w Hotelu jeśli dysponuje on wolnymi miejscami w wybranym przez Klienta terminie. W przypadku zajętych miejsc w wybranym terminie Hotel zaproponuje inne wolne terminy w określonym na Voucherze terminie realizacji.

7. Jeśli kwota pobytu Osoby Obdarowanej będzie wyższa niż kwota zamówionego Vouchera Klient będzie poproszony o dopłatę różnicy na miejscu w Hotelu. Jeśli Osoba Obdarowana w ramach otrzymanego Vouchera Kwotowego zarezerwuje pobyt w kwocie niższej niż kwota Vouchera różnicę Klient będzie musiał wykorzystać podczas swojego pobytu w ramach usług oferowanych przez Hotel.

8. Voucher może być wykorzystany tylko jednorazowo - Voucher nie może być wykorzystany podczas kilku realizacji, np. kilku pobytów w zakresie wybranej przez Osobę Zamawiającą kwoty.

9. Kwota Vouchera nie może zostać zamieniona na gotówkę, zarówno w całości, jak i częściowo.

10. Okres ważności Vouchera nie może zostać przedłużony, a niewykorzystanie Vouchera przez Obdarowanego nie może stanowić podstawy do żadnych roszczeń wobec Hotelu.

11. Hotel nie odpowiada za zgubione lub zniszczone Vouchery.

12. Vouchery kwotowe mogą zostać wykorzystane również w Restauracji jednak dopiero po spełnieniu obowiązku meldunku w Recepcji Hotelu.

 

II. Anulacja Vouchera

 

1. W przypadku Rezygnacji z wykorzystania Vouchera lub Anulowania jego zakupu już po dokonaniu płatności wpłacone 100% kwoty pozostaje w Hotelu. Wszelkie Anulacje Vouchera wiążą się z utratą pełnej kwoty za jego zakup.

2. W przypadku braku możliwości skorzystania z Vouchera w określonym przez regulamin terminie Osoba Obdarowana może przekazać Voucher do wykorzystania innej osobie zachowując termin realizacji Vouchera określony przy jego zakupie. Można tego dokonać tylko po uprzednim kontakcie z recepcją Hotelu i po uzyskaniu e-mailowego potwierdzenia z recepcji.

 

III. Ustalenia Końcowe

 

1. Klient jest odpowiedzialny za prawidłowe wypełnienie danych w formularzu rezerwacyjnym. Hotel nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza danych przez Klienta.
2. Za prawidłową obsługę pobrania kwot rezerwacyjnych odpowiedzialny jest system płatności elektronicznych DotPay.pl
3. Hotel oraz firma obsługująca serwis rezerwacji online nie ponosi odpowiedzialności za niedostępność systemu wynikłych nie z ich winy i innych czynników niezależnych.
4. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 12:00 w dniu wyjazdu.

 

IV. Dane Osobowe

 

W trakcie dokonywania Rezerwacji Vouchera, Rezerwujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu oraz Hotelu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu Rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z Polityką prywatności Hotelu.

 

V. Akceptacja Regulaminu

 

Zaznaczenie opcji Zapoznałem się z Regulaminem oznacza, iż Klient rozumie i wyraża zgodę na warunki w niej umieszczone. Brak akceptacji Regulaminu spowoduje brak możliwości Rezerwacji.

Tu jesteśmy:

  • 
   Brilliant Instajoom

   Error! There is no user with username that you set in Brilliant Instajoom Module. In this version you can use ONLY YOUR username. To show photos from other users please get PRO-version of Brilliant Instajoom.