HOTEL NA PÓŁBORU

Restauracja Tarasowa

Restauracja Tarasowa serwuje najwyższej jakości dania ze świeżych i regionalnych produktów. Menu obfituje w szeroki wybór potraw regionalnej kuchni polskiej łączącej klasykę tradycji z nowoczesnymi trendami. Atutem naszej restauracji są niepowtarzalne dania starannie przygotowywane przez profesjonalny personel, a każdą z potraw cechuje wyśmienity smak. Restauracja Tarasowa to doskonałe miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację, a także biznesowy lunch czy spotkanie z przyjaciółmi.

Restauracja czynna:

poniedziałek – piątek: 14:00 – 22:00
sobota, niedziela: 12:00 – 22:00

HOTEL NA PÓŁBORU

Śniadania

Restauracja Tarasowa to także idealne miejsce na śniadanie. Zarówno dla Gości Hotelu jak i przyjezdnych oferujemy bogaty stół szwedzki na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz dań ciepłych, dodatków oraz elementów na słodko oferujemy przepyszną kawę, którą nie może pochwalić się nikt w okolicy. Śniadania w Restauracji tarasowej trwają dostatecznie długo, by odwiedzić nas także na drugie śniadania, to także idealne miejsce na biznesową kawę.

Bufet śniadaniowy dostępny w godzinach:

od poniedziałku do piątku: 6:00 – 10:00
sobota, niedziela: 7:00 – 11:00

Śniadanie jest w cenie 45zł za osobę

HOTEL NA PÓŁBORU

Nasze menu

HOTEL NA PÓŁBORU

Tu jesteśmy:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.